Шкафы-купе белые

Мы не можем найти товары, соответствующие выбору.

Модні тенденції у дизайні інтер’єрів

Останнім часом мають значний попит шафи, виготовлені у світлих кольорах. Особливо людям подобаються білі меблі. Це універсальний колір, що гармонує з будь-яким інтер’єром.

Недоліки та переваги білих шаф

У минулому меблі білих відтінків не мали великого попиту, бо їх вважали незручними у довготривалому використанні. Сучасні уподобання докорінним чином змінилися.

Вважається, що білий колір дарує спокій та гармонію. Придбати шафу-купе такого типу – вдалий вибір.

Це легко пояснити наступним чином:

  • Білий колір гармонує з іншими відтінками, тому такі меблі чудово виглядають де завгодно.
  • Світлий тон створює ефект збільшеного простору.
  • Білі шафи можна використовувати у вітальні, спальні, дитячій кімнаті, кухні.
  • Легко підтримувати належний вигляд. Існує думка, що меблі світлих тонів забруднюються швидше за інші. Це не відповідає дійсності, пил однаково видно на світлих та темних поверхнях. Від забруднень досить легко позбутися.

Рекомендації з придбання білої шафи

Обираючи шафу, зверніть увагу на матеріал, з якого вона виконана. Найчастіше зустрічаються меблі, виготовлені з ДСП та МДФ, тому що вони коштують значно менше за вироби з натурального дерева. В інтернет-магазині Меблі Сіті Ви можете замовити саме такі шафи-купе.

Біла шафа – прикраса спальні

Шафа-купе білого кольору створює потрібну атмосферу для спокою та відпочинку. Окрім зовнішньої привабливості такі меблі дуже функціональні. Вони дозволяють зберігати найрізноманітніші речі. Біла шафа стане окрасою помешкання.

To Top