Детские стулья и кресла

Desc

4 шт.

на странице
Вид Сетка Список
 1. Стульчик Детский 300*295
  Есть в наличии
  Sku: 00063887
  460 грн.
 2. Табурет Детский 260*295
  Есть в наличии
  Sku: 00063888
  355 грн.
 3. Кресло "Капризулька"
  Под заказ
  Sku: 00056138
  2460 грн.
 4. Кресло-груша 900*600
  Sku: 00056140
  Снят с производства
Desc

4 шт.

на странице
Вид Сетка Список

Дитячі стільці й крісла – це дуже важливі меблі, які повинні бути присутні у кімнаті дитини. До них висуваються особливі вимоги. Такі меблі повинні не тільки забезпечувати комфорт, але й бути максимально безпечними та надійними. Наш інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує багатий асортимент дитячих стільців та крісел з безпечних міцних матеріалів від провідних українських виробників.

Вимоги до дитячих стільців

У процесі сидіння м’язи спини малюка завжди напружуються, неважливо що саме він робить (грає, їсть або дивиться мультфільми). Напруження м’яз відбувається завжди, тому у цей момент спина має бути правильно підтримана, за що у першу чергу відповідає стілець. Конструкція меблів повинна бути такою, щоб дитина сиділа комфортно, не була затиснута або навпаки занадто вільна.

Також дитячі стільці й крісла повинні відповідати таким вимогам:

 • правильність та надійність фіксації постави;
 • комфортність для дитини;
 • надійність та стійкість конструкції;
 • компактність для легкого переміщення між кімнатами;
 • привабливий дизайн та яскраве забарвлення.

У нашому інтернет-магазині завжди можна купити дешево дитячі стільці, які повністю відповідають зазначеним вимогам. Ми пропонуємо безліч моделей, є розміри на будь-який зріст. Асортимент включає стільці для хлопчиків та дівчат, моделі виконані у різноманітних дизайнах та формах, з вбудованими іграшкам та т. п. Дитячі меблі, представлені у нашому каталозі, вироблені з натуральних, екологічно чистих матеріалів. Що стосується стільців, то це, перш за все, дерево. Крісла також виготовлені з безпечних матеріалів, включаючи наповнювач та оббивку.

To Top