Компьютерные кресла

92 товара

на странице
Вид Сетка Список
Страница

92 товара

на странице
Вид Сетка Список
Страница

Комп’ютерне крісло – це не просто елемент інтер’єру, а річ, від якої залежить здоров’я. Спеціальне крісло підтримує спину у правильному положенні, що дозволяє уникнути болі, швидкої втоми та розвитку різних хвороб. Тому важливо купити комп’ютерне крісло, щоб забезпечити власний комфорт та зберегти здоров’я. Необов’язково вибирати дорогу модель, важливо просто купити крісло, яке буде підтримувати тіло у правильному положенні. Крісло для комп’ютера може бути виконане з різних матеріалів, є багато варіантів конструкцій. Від цих параметрів може залежати вартість. Наша компанія надає можливість купити крісло для комп’ютера, яке гарантовано буде зручним та надійним. Асортимент включає безліч моделей, що дозволяє підібрати ідеальний варіант під свої потреби.

Близько 80% населення проводять багато часу за комп’ютером. Важливо працювати за ПК у комфортному положенні. Робота у незручному положенні може призвести до виникнення багатьох тяжких захворювань, тому покупка зручного елементу меблів рекомендована кожній людині, яка досить багато часу проводить за ПК. Іноді знаходитись перед монітором доводиться по 10 годин та навіть довше. Звісно висидіти стільки часу без зручного, анатомічного крісла просто неможливо. Якісне комп’ютерне крісло сприяє розслабленню м’язів спини, що позитивно впливає на самопочуття та продуктивність.

Перш ніж купити крісло для комп’ютера, слід врахувати багато критеріїв. Причому більшість з них є індивідуальними для кожної людини. Це пов’язано з відмінностями анатомічної будови тіла. Крім власних особливостей, слід звертати увагу на конструкцію, матеріали, форму та вартість виробу.

Особливості комп’ютерних крісел

У першу чергу треба орієнтуватися на тривалість роботи з комп’ютером, також слід врахувати такі особливості:

  • зріст та вага;
  • комплектація тіла;
  • індивідуальні анатомічні особливості;
  • інтер’єр приміщення, де буде знаходитися крісло;
  • доступний бюджет.
  • У залежності від того, як довго користувач працює за комп’ютером, можна виділити такі категорії крісел:

  • Лайт-моделі. Для людей, які проводять перед монітором не більше 2 годин на день. Це найпростіше крісло без всіляких додаткових функцій та конструктивних елементів. Зазвичай регулювати можна тільки положення спинки та висоту сидіння. Такі моделі практично не відрізняються від класичних офісних крісел з газліфтом та підлокітниками.
  • Для «просунутих» користувачів. Розраховані на людей, які працюють за комп’ютером до 5 годин на день без перерв. Дана категорія включає досить багато моделей. Частіше за все крісло оснащене ортопедичною спинкою та спеціальним елементом для підтримки спини у зоні попереку, як правило, є підлокітники. Деякі моделі також оснащуються підголівником.
  • Крісла підвищеного комфорту. Спеціальні моделі для людей, які користуються комп’ютером по 8 годин та більше. Відрізняються ортопедичною конструкцією, великою кількістю деталей для підтримки тіла, можливістю регулювання практично кожного елемента. Навіть при довготривалій безперервній роботі у такому кріслі тіло залишається розслабленим. Крісла можуть комплектуватися різноманітними підніжками, підставками, додатковими регуляторами та т. п.

У нашому інтернет-магазині можна купити комп’ютерне крісло будь-якого з перелічених видів. В асортименті є як недорогі прості моделі, так і найсучасніші крісла, які забезпечують максимальний комфорт навіть при довготривалій роботі за ПК. Звісно їх вартість відносно висока, але такі меблі обов’язково необхідні кожній людині, яка цілий день чи більше проводить за комп’ютером.

Рекомендації щодо вибору

У першу чергу слід перевірити якість сидіння. Воно повинно буди достатньо м’яким, але не занадто. Якщо сидіння буде дуже м’яким, це негативно вплине на поставу та може стати причиною постійної сутулості. Водночас комп’ютерне крісло не повинно мати жорстке сидіння. На ньому буде незручно сидіти, прийдеться постійно змінювати пози, що призведе до швидкої втоми та зниження працездатності. Крім того, занадто жорстке сидіння порушує циркуляцію крові, що може стати причиною виникнення тяжких захворювань. Якщо вибрали жорстку модель, слід регулярно робити перерви та дотримуватись рекомендацій медиків.

Краще вибрати модель з можливістю регулювання висоти сидіння. Для кожної людини цей параметр є індивідуальним. Оптимальна висота сидіння відповідає довжині гомілки. Також за можливості слід придивитися до моделей з підставкою для ніг. Рекомендоване положення ніг – 90-130°.

Крісло для комп’ютера повинно мати анатомічну форму сидіння та спинки. Сидіння повинно бути небагато загнутим спереду. Бажано, щоб спинка повторювала контури спини. При цьому її висота повинна відповідати вашому зросту. Якщо є підтримка попереку (вмонтована або у вигляді рухомої подушки), слід віддати перевагу такій моделі. Також рекомендованим є механізм гойдання. Завдяки йому можна всього за декілька хвилин зняти напругу зі спинних м’язів, навіть не встаючи з крісла.

Також при виборі слідуйте таким рекомендаціям:

  • Цікавтеся датою випуску. Зазвичай моделі нових колекцій коштують дорожче, але не програють попереднім рішенням.
  • Не вибирайте занадто велике крісло. Воно повинно ідеально підходити під будову вашого тіла.
  • Якість коліщаток. У процесі експлуатації на них доводиться дуже високе навантаження.
  • Якість пластика. Навіть якщо каркас металевий, зазвичай у конструкції є й досить багато пластикових деталей. Пластик повинен бути міцним та досить товстим, інакше з часом почне тріскатися. Крім того, не всі пластикові елементи є декоративними, можуть бути деталі, на які доводиться певне навантаження.
  • Не слід купувати модель з основою із ДСП або фанери у сидінні. З часом таке сидіння просто зламається. Краще вибрати варіант з металевою основою.

Що стосується зовнішнього вигляду, то тут слід орієнтуватися лише на особисті побажання. Зараз доступно дуже багато моделей у різних забарвленнях та з різноманітними декоративними елементами. Можна підібрати модель під інтер’єр або просто в улюблених кольорах. Але зверніть увагу, що на світлій оббивці дуже помітні забруднення, а відмити її досить складно, тому краще віддавати перевагу темним відтінкам.

Які матеріали краще

Сучасне комп’ютерне крісло може бути виготовлене з досить широкого спектра матеріалів. Всі вони мають як свої переваги, так і недоліки. Найчастіше зустрічаються такі матеріали:

  • Натуральна шкіра. Виглядає пристойно, служить дуже довгий строк, приємна на дотик, але коштують такі крісла дуже дорого. До того ж шкіра практично не пропускає повітря, внаслідок чого прискорюється виділення поту, що призводить до дискомфорту.
  • Штучна шкіра. Є два її різновиди: екошкіра та замінник з полівінілхлориду (ПВХ). Відрізняються доступною вартістю, виглядають практично, як натуральний прототип, але значно менш зносостійкі. Ще одна перевага – простота у догляді.
  • Текстиль. Практично кожне бюджетне крісло має текстильну оббивку. Текстиль може бути виконаний практично у будь-якому кольорі. Дуже добре підходить для холодних приміщень, крім того, ефективно пропускає повітря, тому не виникає ніяких проблем з потом та «прилипанням» до сидіння. Але доглядати за такою оббивкою значно складніше, особливо якщо вона має світлий колір.
  • Сітка з поліестеру. Дуже практичний, популярний та недорогий варіант. Сітка «дихає» по всій площині, стійка до зносу та механічних пошкоджень. За таким кріслом дуже легко доглядати, на сітці практично не накопичується бруд.
  • Термопластичний еластомер. Один з найсучасніших матеріалів. Його особливість полягає в адаптивності. Він підстроюється під будову тіла користувача, завдяки чому завжди забезпечується правильне положення. Після того, як користувач встав, матеріал майже моментально відновлює первинну форму. Відрізняється дуже довгим строком служби. На цьому матеріалі не можуть жити та розмножуватися грибки та інші мікроорганізми.

Що стосується матеріалу каркаса, то краще купити крісло з металу. Такі крісла служать набагато довше ніж аналоги з пластиковим каркасом. Крісла на металевому каркасі неважкі, оскільки використовуються спеціальні алюмінієві сплави.

To Top