Туалетные столики

Desc

3 шт.

на странице
Вид Сетка Список
 1. Туалетка "Империя"
  Sku: 00058020
  Снят с производства
 2. Стол туалетный "Мерс" TOAL2S
  Sku: 00056451
  Снят с производства
Desc

3 шт.

на странице
Вид Сетка Список

Туалетні столики чи трюмо – важливий елемент меблів для кожної жінки. Це спеціальний гарнітур, призначений для виконання косметичних процедур, як правило, встановлюється у спальні. Оснащується дзеркалом, всілякими тумбочкам й шухлядками. Ідеальний гарнітур для наведення макіяжу, зачіски, манікюру та інших жіночих процедур.

Різновиди туалетних столиків

Можна виділити декілька основних моделей:

 • Традиційний туалетний столик із дзеркалом. Виконаний у вигляді невеликого стола-тумби з поличками та шухлядками. Над столом встановлене дзеркало. Іноді дзеркало кріплять до стіни.
 • Трюмо. Являє собою єдину конструкцію зі стола та дзеркала, зафіксованого на стільниці. Розміри дзеркала можуть значно відрізнятися. Є навіть варіанти з високими дзеркалами у повний зріст.
 • Трельяж. Невеличкий столик, оснащений трьома дзеркалами. Два бокових дзеркала є поворотними.

Придбати будь-яку модель туалетного столика можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо багатий асортимент якісних, стильних та функціональних трюмо. У каталозі знайдеться ідеальна модель під будь-які потреби та інтер’єр.

Як вибрати туалетний столик

Щоб підібрати гарну модель, враховуйте такі критерії:

 • Розміри. Тут слід відштовхуватися від особистих потреб та площі кімнати.
 • Матеріали виготовлення. Моделі із дерева найдорожчі, але стильні та довговічні. Столики із ДСП та МДФ дешеві, але не такі надійні.
 • Внутрішнє наповнення. Щоб підібрати оптимальну модель, слід визначитися з кількістю речей, які будуть зберігатися у столі.
 • Місце встановлення. Столик слід розміщувати біля розеток, а таке місце може накладати свої обмеження на максимальні габарити столика.
To Top