Комплекты мебели

Desc

488 товара

на странице
Вид Сетка Список
Страница
 1. Передпокій "Анна"
  Есть в наличии
  Sku: 00031422
  3160 грн.
 2. Система в дитячу "Тіпс"
  Sku: Система в дитячу "Тіпс"

  Начиная от 7190,00 грн.

 3. Передпокій "Хайді"
  Есть в наличии
  Sku: 00069498
  5555 грн.
 4. Передпокій "Бруна"
  Есть в наличии
  Sku: 00068732
  5400 грн.
 5. Прихожая "Ева"
  Есть в наличии
  Sku: 00066389
  3540 грн.
 6. Прихожая "Ніна"
  Есть в наличии
  Sku: 00067341
  3725 грн.
 7. Прихожая "Зоя"
  Есть в наличии
  Sku: 00067303
  2640 грн.
 8. Прихожая "Рондо 5"
  Есть в наличии
  Sku: 00053685
  3445 грн.
 9. Гостиная "ТОВ "Сокме Поло"
  Есть в наличии
  Sku: 00064840
  7875 грн.
 10. Стенка "Сокме Марк"
  Есть в наличии
  Sku: 00063186
  10595 грн.
Desc

488 товара

на странице
Вид Сетка Список
Страница

У даній рубриці Ви можете придбати для свого помешкання найрізноманітніші меблеві стінки, що допоможуть компактно розмістити всі необхідні речі.

Меблеві системи

Вже на протязі тривалого часу для вітальні не знаходять іншої альтернативи як меблева стінка. Сьогодні виробники меблів пропонують величезний вибір стінок, що підійдуть як до класичних, так і до сучасних інтер’єрів. Стінка уявляє собою систему меблів, що мають різноманітну конфігурацію. Кожен споживач має можливість підібрати меблі в кімнату, в залежності від своїх індивідуальних потреб та фінансових можливостей.

Особливості стінок

Магазин «Меблі Сіті» пропонує придбати якісні стінки по ціні, що підійде кожному нашому клієнтові. Стінки ставлять не тільки у вітальнях. Система меблів не має жодних обмежень. Комплект може складатися із найрізноманітніших частин, що виконують різні функції. Стінки можуть призначатись для дитячої, відрізняючись віковими потребами, а можуть підійти й для оформлення кафе.

Меблеві виробники намагаються створювати стінки, які підійдуть до різних приміщень, беручи до уваги потреби різних вікових груп. Такі системи допоможуть організовано тримати речі у порядку, розмістити усі необхідні речі, техніку або ж просто елементи декору, що виступають акцентом інтер’єру приміщення.

Кутові системи

Останнім часом попит на кутові конструкції стінок значно збільшився. Багато українців живуть у невеликих за розмірами квартирах та змушені шукати меблі, що допоможуть зекономити вільний простір.

Якщо у людини одно- або двокімнатна квартира, тоді виникає потреба мати функціональні меблі, що допоможуть вмістити всі необхідні речі. До того ж вони мають бути багатофункціональними. Найчастіше у кутку конструкції знаходиться шафа для одягу, що потребує найбільшої глибини. У такій невеличкій шафі можна розмістити безліч одягу та інших речей.

Дехто вважає, що краще замовляти стінку під індивідуальне замовлення. Зазвичай ціни на меблі, зроблені на замовлення значно вищі за готові варіанти. На нашому сайті Ви можете ознайомитись з величезним асортиментом стінок на будь-який смак та гаманець. Сучасний ринок готових меблів настільки різноманітний, що не має потреби замовляти та чекати хтозна скільки на меблі, що не будуть ні гарнішими, ні якіснішими.

Стінки гіркою

Сучасні стінки не мають нічого спільного із тими, що ми пам’ятаємо ще з радянських часів. Зараз людина все більше почала цінувати у своїй квартирі вільний простір, а не захаращувати його. Однією з популярних моделей є стінка – гірка. Це вертикально розташовані меблі, що складені з декількох елементів. Саме така конструкція підійде до малогабаритних приміщень.

Стінки - гірки існують у двох основних варіаціях:

 • цілісній системі;
 • модульній системі.

Цілісна система є одним цілим, а компоненти з’єднані між собою. Модульна система має окремі елементи, що можуть мінятися місцями. Це може бути комод, який слугуватиме тумбою під телевізор, а над ним буде шафа, а далі полиці.

To Top