Пуфы в прихожую

Desc

5 шт.

на странице
Вид Сетка Список
 1. Скиф Пуф-3
  Под заказ
  Sku: 00061624
  900 грн.
 2. Кресло-Кровать "Smart"с логотипом
  Под заказ
  Sku: 00050294
  5850 грн.
 3. "Юниор Дюймовочка МИНИ" диван
  Под заказ
  Sku: 00049830
  7875 грн.
 4. "Юниор Дюймовочка" диван
  Под заказ
  Sku: 00036443
  9300 грн.
 5. "Юниор Капелька" диван ГЕШКА
  Под заказ
  Sku: 00040296
  6460 грн.
Desc

5 шт.

на странице
Вид Сетка Список

У даній підрубриці нашого меблевого інтернет-магазину Ви можете придбати різноманітні пуфи в прихожу, які будуть слугувати зручним місцем для одягання/знімання взуття.

Компактні м’які меблі

Якщо уважно роздивитися пуф для прихожої, є можливість побачити, що цей предмет нагадує банкетку у мініатюрі. Компактне сидіння для однієї людини, яке має стійку та міцну конструкцію, вже тривалий час має попит у споживача. Слід зазначити, що проста конструкція не змінюється вже дуже довго.

Пуфи стали популярними саме завдяки своїй компактності. У деяких приміщеннях вони є прекрасною альтернативою стільцям та кріслам. Звичайно, без спинки вони уступають своїм «колегам», але ж пуфи використовують для короткочасного сидіння, та відсутність спинки ніяк не впливає на комфорт людини.

У наш час прихожі сучасних квартир роблять компактними, тому пуфи є ідеальним варіантом саме для цього приміщення. Якщо обрати модель із внутрішнім ящиком, то тут можна зберігати ще й деякі речі, що розширює функціональність цих малих конструкцій.

Різновиди пуфів

У нас Ви можете придбати звичайні пуфи та ще й оснащені додатковою нішею. По своїй формі меблі можуть бути:

 • класичні прямокутні;
 • круглі;
 • овальні;
 • напівкруглі.

Виробники не зупиняються на стандартних геометричних формах та пропонують пуфи зі складними геометричними формами. Подібні моделі виглядають сучасно й вишукано. Завдяки своїм малим розмірам пуф можна розташувати у малогабаритних приміщеннях, отримавши комфорт й дизайнерський елемент інтер’єру.

Підбираючи пуф для прихожої, слід зупинити свій вибір на невеликих за розміром моделях. Важливо, щоб пуф був зроблений у стилі інтер’єру приміщення. Тоді він стане його доповненням, а з яскравими моделями можна й зробити акцент за допомогою цього маленького практичного помічника.

To Top