Столы в спальню

6 шт.

на странице
Вид Сетка Список

6 шт.

на странице
Вид Сетка Список

У даній підрубриці можна вибрати якісний стіл в спальню. Наші менеджери допоможуть обрати модель, що оптимально підійде до інтер’єру приміщення.

Столики для спальні

Для жінки дуже важливо гарно виглядати на протязі усього дня. Їй просто необхідне окреме місце, де вона мала б можливість привести себе у порядок, зробити макіяж, впорядковано зберігати свою косметику, біжутерію та коштовності.

Столики бувають:

  • Класичні. Найчастіше це предмет меблів, що встановлюють біля стінки, і над яким висить дзеркало. Тумбочка для зберігання речей може бути вбудованою або виступати окремим елементом.
  • Трюмо. У таких моделях дзеркало кріпиться до столика, маючи великі розміри. Столики оснащують висувними ящиками.
  • Трельяж. Це дзеркало, яке складається з трьох частин. Бокові частини дозволяють бачити себе зі сторони під різними кутами.

На нашому сайті представлені туалетні столики на будь-який смак. Потрібну модель та її стиль требі підбирати, виходячи з наявного інтер’єру Вашої спальні. Невеличкий предмет меблів може виступити справжнім акцентом інтер’єру кімнати.

Як підібрати столик

Перед покупкою слід визначитись, яких розмірів столик Вам потрібен. За допомогою фільтрів Ви можете підібрати моделі, які підійдуть Вашим запитам. Для маленьких кімнат краще вибирати невеликі моделі, а от у просторій кімнаті краще розташувати модель великих розмірів.

На вартість столика впливає багато факторів:

  • його розмір;
  • матеріал, з якого виготовлені меблі;
  • наявність підсвічування й дзеркала;
  • кількість поличок та ящиків.

У нашому магазині кожен знайде для себе необхідну модель. Ми працюємо із перевіреними виробниками меблів, тому гарантуємо якість представлених у нас виробів. Уся фурнітура та механізми, що використовуються у виробництві, високої якості.

To Top