Квадратные столы

Desc

4 шт.

на странице
Вид Сетка Список
 1. Стол трансформер "Home"
  Sku: 00060664
  Снят с производства
 2. Стол трансформер "Mix Line"
  Sku: 00060668
  Снят с производства
 3. Приставной столик "S-1" 400х300
  Sku: 00060663
  Снят с производства
 4. Стол "Сорренто"
  Sku: 00058473
  Снят с производства
Desc

4 шт.

на странице
Вид Сетка Список

У даній підрубриці ми пропонуємо вибрати для свого помешкання або офісу столи квадратної форми.

Стіл незвичної форми

Класичними столами вважають столи прямокутної та круглої форми. Ми ж хочемо запропонувати вибрати стіл незвичної квадратної форми. Ці, хто любить бути не як усі, оцінять практичну сторону стола.

Стіл квадратної форми підійде до будь-якого інтер’єру, підкреслюючи індивідуальність смаку його господарів. Відмітимо, що квадратні столи вирізняються компактними розмірами, що дає можливість економно розподілити вільний простір приміщення. Стіл квадратної форми підійде буквально для будь-якого заняття (чи то посиденьки із друзями за чашечкою кави, чи сімейна гра в лото, чи просто приємно проведений час за читанням книжки на балконі).

Різноманітність параметрів

Звичайно, кожен із Вас підбирає стіл, згідно зі своїми індивідуальними потребами. Наші консультанти допоможуть обрати оптимальну модель. На сторінці кожної моделі розміщені детальні фотографії та інформація про технічні характеристики виробу. Скориставшись функцією пошуку, Ви можете дуже швидко переглянути моделі, які відповідають Вашому запиту.

Сучасні столи виробляють із:

 • скла;
 • дерева;
 • металу;
 • композиції вище згаданих матеріалів.

Квадратний стіл на кухню

Якщо Ви плануєте облаштувати обідню зону, тоді зверніть увагу на столи саме квадратної форми. Вони мають вдалу конструкцію та надають необхідний комфорт. З квадратним столом Ви отримаєте можливість економити простір. Таку модель можна поставити посеред кухні або ж без проблем під стіну. Якщо Ваша сім’я нараховує 4 особи, тоді квадратний стіл просто ідеальний для Вас. У нашому магазині Ви маєте прекрасну можливість одразу придбати й м’які меблі до обідньої зони і все це, не витративши багато часу, не виходячи зі свого дому.

To Top